![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Xmap215 | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Jan 23, 2011
Location: USA
|

| 60 | Avatar (2009) - Jan 23, 2011 |
| 94 | Gattaca (1997) - Jan 23, 2011 |
| 88 | Bad Santa (2003) - Jan 23, 2011 |
| 17 | Paranormal Activity (2009) - Jan 23, 2011 |
| 98 | Office Space (1999) - Jan 23, 2011 |
| 94 | The Dark Knight (2008) - Jan 23, 2011 |
| 92 | My Cousin Vinny (1992) - Jan 23, 2011 |
| 97 | Minority Report (2002) - Jan 23, 2011 |
| 72 | Face/Off (1997) - Jan 23, 2011 |
| 90 | The Prestige (2006) - Jan 23, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |