![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Yaskara | |
![]() |
Movie Buff - 163 Films Ranked
Member Since: Feb 24, 2008
Location: Cascavel, Paraná, Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Shame (1968) - Sep 11, 2009 |
| 50 | Mindwalk (1990) - Sep 11, 2009 |
| 90 | Minnie and Moskowitz (1971) - May 02, 2009 |
| 100 | A Woman Under the Influence (1974) - May 02, 2009 |
| 87 | Letters from Iwo Jima (2006) - May 02, 2009 |
| 95 | Madame Tutli-Putli (2007) - Apr 26, 2009 |
| 85 | Milk (2008) - Apr 26, 2009 |
| 90 | Il Mare (2000) - Apr 26, 2009 |
| 89 | The Cabinet of Dr. Caligari (1920) - Apr 26, 2009 |
| 85 | Last Tango in Paris (1972) - Apr 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |