![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Yavuzsultan | |
![]() |
Movie Buff - 218 Films Ranked
Member Since: Oct 29, 2010
Location: Turkey
|

| 100 | Oldboy (2003) - Aug 13, 2011 |
| 80 | Transformers: Dark of the Moon (2011) - Aug 13, 2011 |
| 80 | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Aug 13, 2011 |
| 89 | Transformers (2007) - Aug 13, 2011 |
| 80 | Insidious (2010) - Jul 11, 2011 |
| 80 | Glory (1989) - Jun 22, 2011 |
| 80 | Public Enemies (2009) - Jun 22, 2011 |
| 100 | Deja Vu (2006) - Jun 21, 2011 |
| 77 | Happythankyoumoreplease (2010) - Jun 20, 2011 |
| 80 | Unstoppable (2010) - Jun 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |