![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Yawgmoft | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Jul 7, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Jun 24, 2008 |
| 90 | The Truman Show (1998) - Jun 24, 2008 |
| 89 | War of the Worlds (2005) - Jun 24, 2008 |
| 90 | Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Jun 24, 2008 |
| 89 | Mars Attacks! (1996) - Jun 24, 2008 |
| 80 | Million Dollar Baby (2004) - Jun 24, 2008 |
| 94 | Good Will Hunting (1997) - Jun 24, 2008 |
| 60 | Planet of the Apes (2001) - Jun 24, 2008 |
| 94 | Akira (1988) - Jun 24, 2008 |
| 91 | Man on the Moon (1999) - Jun 24, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |