![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
YoCraig | |
![]() |
Movie Buff - 150 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2006
Location: USA
|

| 60 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Blade II (2002) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Fantastic Four (2005) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Mean Girls (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Charlotte's Web (1973) - Aug 13, 2007 |
| 80 | RoboCop (1987) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Enter the Dragon (1973) - Aug 13, 2007 |
| 45 | F/X (1986) - Aug 13, 2007 |
| 45 | The Transporter 2 (2005) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Metallica: Some Kind of Monster (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |