Yossarian22

yossarian22
Film Freak - 560 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 29% Click (2006) - Rated 14 Apr 2015
85 63% Captain Phillips (2013) - Rated 14 Apr 2015
70 18% Blue Jasmine (2013) - Rated 14 Apr 2015
95 94% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 14 Apr 2015
90 81% Before Midnight (2013) - Rated 14 Apr 2015
90 81% Apocalypto (2006) - Rated 14 Apr 2015
85 63% Life Is Sweet (1990) - Rated 14 Apr 2015
30 4% Naked Lunch (1991) - Rated 14 Apr 2015
60 9% Jingle All the Way (1996) - Rated 14 Apr 2015
50 6% Death Becomes Her (1992) - Rated 14 Apr 2015