![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Yottabyter | |
![]() |
Movie Buff - 451 Films Ranked
Member Since: Jan 9, 2010
Location: Saint Louis, M.O, USA
|

| 87 | A Scanner Darkly (2006) - Feb 08, 2010 |
| 82 | Sleepless in Seattle (1993) - Feb 08, 2010 |
| 84 | Star Trek: Generations (1994) - Feb 08, 2010 |
| 81 | You've Got Mail (1998) - Feb 08, 2010 |
| 87 | Escape from L.A. (1996) - Feb 08, 2010 |
| 88 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Feb 08, 2010 |
| 85 | The Brothers Grimm (2005) - Feb 08, 2010 |
| 84 | Assault on Precinct 13 (2005) - Feb 08, 2010 |
| 84 | The Nutty Professor (1996) - Feb 08, 2010 |
| 82 | Frankenstein (1994) - Feb 08, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |