Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
YouMissedIt
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Mar 6, 2008
Location: USA
Recent Rankings
90 Half Nelson (2006) - Dec 28, 2008
96 Gran Torino (2008) - Dec 28, 2008
96 Slumdog Millionaire (2008) - Dec 28, 2008
97 V for Vendetta (2006) - Nov 14, 2008
93 Little Miss Sunshine (2006) - Nov 14, 2008
88 Made of Honor (2008) - Nov 14, 2008
96 Elizabethtown (2005) - Nov 14, 2008
94 Into the Wild (2007) - Oct 06, 2008
96 The Usual Suspects (1995) - Oct 06, 2008
94 The Departed (2006) - Oct 06, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with YouMissedIt. Why not go rank more films, then come back and check it out again?