Yow Carson

yow_carson
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 02 Jun 2015
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I know I'm human.

more Recent Ratings

100 84% Alien (1979) - Rated 04 Jun 2015
98 60% Aliens (1986) - Rated 04 Jun 2015
98 60% Matewan (1987) - Rated 02 Jun 2015
95 22% Take Shelter (2011) - Rated 02 Jun 2015
95 22% Shotgun Stories (2008) - Rated 02 Jun 2015
100 84% Apocalypse Now (1979) - Rated 02 Jun 2015
95 22% Full Metal Jacket (1987) - Rated 02 Jun 2015
98 60% Fargo (1996) - Rated 02 Jun 2015
98 60% Blood Simple (1984) - Rated 02 Jun 2015
100 84% The Thing (1982) - Rated 02 Jun 2015