Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
YugoHighs
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Jun 26, 2010
Location: USA
Recent Rankings
95 Sĺ som i himmelen (2004) - Aug 28, 2010
90 Man on the Train (2002) - Jul 17, 2010
95 Suicide Kings (1997) - Jul 07, 2010
90 Batman Begins (2005) - Jul 04, 2010
30 Time Out (2001) - Jun 27, 2010
85 Amélie (2001) - Jun 26, 2010
30 Machuca (2004) - Jun 26, 2010
75 The Book of Eli (2010) - Jun 26, 2010
80 Don't Look Now (1973) - Jun 26, 2010
90 The Others (2001) - Jun 26, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with YugoHighs. Why not go rank more films, then come back and check it out again?