Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Yukiko
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Jan 27, 2009
Location: Bilbao, Bizkaia, Spain
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 The Gold Rush (1925) - Feb 17, 2009
80 Blade Runner (1982) - Feb 17, 2009
85 The Duchess of Langeais (2007) - Feb 17, 2009
85 Citizen Kane (1941) - Feb 17, 2009
80 House of Flying Daggers (2004) - Feb 13, 2009
84 The Godfather (1972) - Feb 05, 2009
80 Voyage to Italy (1954) - Feb 05, 2009
85 The Servant (1963) - Feb 05, 2009
75 Rashomon (1950) - Jan 31, 2009
90 Early Summer (1951) - Jan 31, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Yukiko. Why not go rank more films, then come back and check it out again?