Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Yuqxi
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Sep 27, 2010
Location: antwerpen, Belgium
Recent Rankings
83 Knocked Up (2007) - Sep 27, 2010
74 Piranha (2010) - Sep 27, 2010
80 Clueless (1995) - Sep 27, 2010
89 The Hangover (2009) - Sep 27, 2010
75 Clash of the Titans (2010) - Sep 27, 2010
97 Inception (2010) - Sep 27, 2010
89 The Departed (2006) - Sep 27, 2010
86 Training Day (2001) - Sep 27, 2010
96 Gladiator (2000) - Sep 27, 2010
80 The Ring (2002) - Sep 27, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Yuqxi. Why not go rank more films, then come back and check it out again?