![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Yureina | |
![]() |
Movie Buff - 170 Films Ranked
Member Since: Nov 10, 2010
Location: Vancouver, Washington, USA
|

| 95 | Inception (2010) - Dec 10, 2010 |
| 75 | Valkyrie (2008) - Nov 10, 2010 |
| 75 | Religulous (2008) - Nov 10, 2010 |
| 70 | Chris Rock: Never Scared (2004) - Nov 10, 2010 |
| 85 | Chris Rock: Bring the Pain (1996) - Nov 10, 2010 |
| 85 | Chris Rock: Bigger & Blacker (1999) - Nov 10, 2010 |
| 85 | Dave Chappelle: For What It's Worth (2004) - Nov 10, 2010 |
| 75 | Ghosts of Mississippi (1996) - Nov 10, 2010 |
| 80 | Air Force One (1997) - Nov 10, 2010 |
| 65 | Patriot Games (1992) - Nov 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |