![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
-ĄZ- | |
![]() |
Movie Buff - 163 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2008
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | The Triplets of Belleville (2003) - Jun 07, 2008 |
| 10 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Jun 07, 2008 |
| 85 | L.A. Confidential (1997) - Jun 07, 2008 |
| 75 | Dancer in the Dark (2000) - Jun 07, 2008 |
| 45 | The Beast from 20,000 Fathoms (1953) - Jun 07, 2008 |
| 65 | JFK (1991) - Jun 07, 2008 |
| 55 | Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Jun 07, 2008 |
| 75 | Apocalypse Now (1979) - Jun 07, 2008 |
| 45 | The Great Train Robbery (1979) - Jun 07, 2008 |
| 55 | Enemy of the State (1998) - Jun 07, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |