![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ZELI | |
![]() |
Movie Buff - 330 Films Ranked
Member Since: Feb 9, 2010
Location: Portugal
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Os Imortais (2003) - Oct 25, 2010 |
| 80 | Carandiru (2003) - Oct 25, 2010 |
| 40 | Black Knight (2001) - Oct 25, 2010 |
| 80 | Elite Squad (2007) - Oct 25, 2010 |
| 75 | The Prestige (2006) - Oct 25, 2010 |
| 70 | Equilibrium (2002) - Oct 25, 2010 |
| 80 | American Gangster (2007) - Oct 25, 2010 |
| 80 | The Recruit (2003) - Oct 25, 2010 |
| 90 | Casino (1995) - Oct 25, 2010 |
| 70 | In the Line of Fire (1993) - Oct 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |