Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ZIH
Flick Fan - 83 Films Ranked
Member Since: Oct 22, 2009
Location: Brazil
Recent Rankings
90 Vertigo (1958) - Oct 22, 2009
0 Jackass: The Movie (2002) - Oct 22, 2009
55 Finding Neverland (2004) - Oct 22, 2009
100 Three Colors: Blue (1993) - Oct 22, 2009
25 Click (2006) - Oct 22, 2009
60 The Jacket (2005) - Oct 22, 2009
80 The Stepford Wives (1975) - Oct 22, 2009
85 Dracula (1992) - Oct 22, 2009
55 Sleepy Hollow (1999) - Oct 22, 2009
65 The Interpreter (2005) - Oct 22, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ZIH. Why not go rank more films, then come back and check it out again?