![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Z_Master | |
![]() |
Film Freak - 619 Films Ranked
Member Since: Feb 21, 2010
|
|
Bio: I like cheese
| |

| 86 | X-Men: First Class (2011) - Oct 11, 2011 |
| 86 | Vertigo (1958) - Aug 23, 2011 |
| 89 | Bill Cosby: Himself (1983) - Aug 23, 2011 |
| 86 | District 9 (2009) - Aug 23, 2011 |
| 85 | The Killing Fields (1984) - Aug 12, 2011 |
| 40 | The Day of the Triffids (1981) - Jul 25, 2011 |
| 20 | Octopus (2000) - Jul 25, 2011 |
| 10 | Python (2000) - Jul 25, 2011 |
| 75 | Candyman (1992) - Jul 25, 2011 |
| 85 | Thor (2011) - Jul 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |