![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Zagrig | |
![]() |
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Jun 8, 2010
Location: Texas, USA
|

| 98 | American History X (1998) - Jun 08, 2010 |
| 100 | Princess Mononoke (1997) - Jun 08, 2010 |
| 95 | Darkon (2006) - Jun 08, 2010 |
| 90 | Session 9 (2001) - Jun 08, 2010 |
| 98 | K-PAX (2001) - Jun 08, 2010 |
| 90 | Tekkonkinkreet (2006) - Jun 08, 2010 |
| 100 | Spirited Away (2002) - Jun 08, 2010 |
| 90 | Eraserhead (1977) - Jun 08, 2010 |
| 80 | The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Jun 08, 2010 |
| 0 | Twilight (2008) - Jun 08, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |