![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Zakra | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Sep 16, 2009
Location: Australia
|

| 80 | Finding Nemo (2003) - Sep 16, 2009 |
| 90 | American History X (1998) - Sep 16, 2009 |
| 80 | Tomorrow Never Dies (1997) - Sep 16, 2009 |
| 75 | Fantastic Four (2005) - Sep 16, 2009 |
| 90 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Sep 16, 2009 |
| 85 | Ghost (1990) - Sep 16, 2009 |
| 85 | Final Fantasy: The Spirits Within (2001) - Sep 16, 2009 |
| 70 | Cloverfield (2008) - Sep 16, 2009 |
| 70 | X-Men (2000) - Sep 16, 2009 |
| 75 | Seven (1995) - Sep 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |