Zambatta

zambatta
Movie Buff - 245 Film Ratings
Member Since: 02 Sep 2012
Location: Bulgaria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 85% The Pianist (2002) - Rated 02 Sep 2012
76 48% A Knight's Tale (2001) - Rated 02 Sep 2012
70 22% Fantastic Four (2005) - Rated 02 Sep 2012
100 99% Fight Club (1999) - Rated 02 Sep 2012
77 57% Bad Boys (1995) - Rated 02 Sep 2012
78 66% Scary Movie 2 (2001) - Rated 02 Sep 2012
76 48% The Godfather (1972) - Rated 02 Sep 2012
60 3% Speed 2: Cruise Control (1997) - Rated 02 Sep 2012
74 37% Resident Evil (2002) - Rated 02 Sep 2012
79 76% Dude, Where's My Car? (2000) - Rated 02 Sep 2012