![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Zammy | |
![]() |
Movie Buff - 104 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2011
Location: Islamabad, Pakistan, Pakistan
|
|
Bio: Nothing much .. :p
| |

| 30 | Red Riding Hood (2011) - Jul 20, 2011 |
| 40 | The Green Hornet (2011) - Jul 20, 2011 |
| 73 | Hulk (2003) - Jul 20, 2011 |
| 60 | Clash of the Titans (2010) - Jul 20, 2011 |
| 78 | The Terminal (2004) - Jul 20, 2011 |
| 67 | Mortal Kombat (1995) - Jul 20, 2011 |
| 70 | 2012 (2009) - Jul 20, 2011 |
| 60 | Monsters vs. Aliens (2009) - Jul 20, 2011 |
| 65 | Rush Hour 3 (2007) - Jul 20, 2011 |
| 60 | Eagle Eye (2008) - Jul 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |