Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Zaphod
Movie Buff - 296 Films Ranked
Member Since: Dec 1, 2009
Location: Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
88 Stranger Than Fiction (2006) - Dec 21, 2010
82 Y Tu Mamá También (2001) - Dec 14, 2010
78 The Lost Room (2006) - Oct 24, 2010
90 In Bruges (2008) - Oct 24, 2010
82 Let Me In (2010) - Oct 24, 2010
95 Toy Story 3 (2010) - Aug 13, 2010
88 12 Angry Men (1957) - Aug 13, 2010
86 The Reader (2008) - May 18, 2010
84 Juno (2007) - Apr 29, 2010
82 An Education (2009) - Mar 07, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Zaphod. Why not go rank more films, then come back and check it out again?