![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
_Zaphod | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Jan 30, 2012
|

| 78 | The Darkest Hour (2011) - May 28, 2012 |
| 80 | Altered (2006) - May 23, 2012 |
| 81 | The Happening (2008) - May 03, 2012 |
| 75 | Infestation (2009) - May 01, 2012 |
| 61 | When Worlds Collide (1951) - Apr 25, 2012 |
| 57 | Wing Commander (1999) - Apr 25, 2012 |
| 75 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Apr 12, 2012 |
| 69 | Jurassic Park III (2001) - Apr 12, 2012 |
| 67 | The Divide (2011) - Apr 01, 2012 |
| 77 | Earth vs. the Flying Saucers (1956) - Mar 30, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |