![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ZarK | |
![]() |
Movie Buff - 123 Films Ranked
Member Since: Feb 12, 2008
Location: Norway
|

| 80 | Alive (1993) - Feb 12, 2008 |
| 85 | The Terminal (2004) - Feb 12, 2008 |
| 90 | Dances with Wolves (1990) - Feb 12, 2008 |
| 65 | Ice Age: The Meltdown (2006) - Feb 12, 2008 |
| 75 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Feb 12, 2008 |
| 50 | Mulan (1998) - Feb 12, 2008 |
| 85 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Feb 12, 2008 |
| 95 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Feb 12, 2008 |
| 45 | Legend (1985) - Feb 12, 2008 |
| 60 | Catwoman (2004) - Feb 12, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |