Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Zea
Movie Buff - 109 Films Ranked
Member Since: Jun 24, 2010
Location: Johannesburg, Gauteng, South Africa
Recent Rankings
91 Fight Club (1999) - Jul 02, 2010
90 American Beauty (1999) - Jul 02, 2010
76 Primal Fear (1996) - Jul 02, 2010
72 The Ladykillers (2004) - Jul 02, 2010
81 The Breakfast Club (1985) - Jul 02, 2010
93 Snatch (2000) - Jul 02, 2010
79 Love Actually (2003) - Jul 02, 2010
77 Zoolander (2001) - Jul 02, 2010
79 Blade (1998) - Jul 02, 2010
62 Batman & Robin (1997) - Jul 02, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Zea. Why not go rank more films, then come back and check it out again?