Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Zee Deveel
Flick Fan - 78 Films Ranked
Member Since: May 13, 2011
Location: UK
Recent Rankings
90 L.A. Confidential (2003) - May 13, 2011
95 The Big Sleep (1946) - May 13, 2011
76 Batman Begins (2005) - May 13, 2011
85 The Maltese Falcon (1941) - May 13, 2011
65 Speed (1994) - May 13, 2011
60 Aeon Flux (2005) - May 13, 2011
70 WarGames (1983) - May 13, 2011
75 Kill Bill: Volume 1 (2003) - May 13, 2011
65 Demolition Man (1993) - May 13, 2011
80 Shutter Island (2010) - May 13, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Zee Deveel. Why not go rank more films, then come back and check it out again?