Zelos666

zelos666
Movie Buff - 389 Film Ratings
Member Since: 08 Feb 2016
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 62% Lady and the Tramp (1955) - Rated 09 Feb 2016
80 77% Peter Pan (1953) - Rated 09 Feb 2016
85 89% Alice (1988) - Rated 09 Feb 2016
75 62% Bambi (1942) - Rated 09 Feb 2016
80 77% The Meaning of Life (1983) - Rated 09 Feb 2016
75 62% The Exorcist (1973) - Rated 09 Feb 2016
60 25% Salò, or The 120 Days Of Sodom (1975) - Rated 09 Feb 2016
90 94% Akira (1988) - Rated 09 Feb 2016
20 1% Howard the Duck (1986) - Rated 09 Feb 2016
55 18% The Karate Kid (1984) - Rated 09 Feb 2016