Zelsawaf

zelsawaf
Movie Buff - 149 Film Ratings
Member Since: 17 Nov 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 70% The Wild Bunch (1969) - Rated 27 Nov 2011
95 92% Blazing Saddles (1974) - Rated 20 Nov 2011
90 42% Zodiac (2007) - Rated 20 Nov 2011
94 83% Gangs of New York (2002) - Rated 20 Nov 2011
93 70% For a Few Dollars More (1965) - Rated 20 Nov 2011
90 42% Inglourious Basterds (2009) - Rated 20 Nov 2011
94 83% Rounders (1998) - Rated 20 Nov 2011
96 96% Goodfellas (1990) - Rated 20 Nov 2011
94 83% Snatch (2000) - Rated 20 Nov 2011
90 42% Traffic (2000) - Rated 20 Nov 2011