Zeron1x

zeron1x
Movie Buff - 133 Film Ratings
Member Since: 23 Jul 2012
Location: Sandvika, Akershus, Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like movies.

more Recent Ratings

83 18% The Bourne Legacy (2012) - Rated 10 Sep 2012
85 29% Lawless (2012) - Rated 10 Sep 2012
90 57% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 10 Sep 2012
95 86% Amélie (2001) - Rated 28 Aug 2012
95 86% Pulp Fiction (1994) - Rated 22 Aug 2012
90 57% The Usual Suspects (1995) - Rated 21 Aug 2012
95 86% American Beauty (1999) - Rated 20 Aug 2012
83 18% Vanilla Sky (2001) - Rated 19 Aug 2012
93 77% Se7en (1995) - Rated 17 Aug 2012
95 86% Spirited Away (2001) - Rated 16 Aug 2012