Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Zikan
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: Apr 15, 2006
Location: Belgium
Recent Rankings
67 AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007
89 Alien (1979) - Aug 13, 2007
90 Army of Darkness (1993) - Aug 13, 2007
80 A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007
78 The Big Lebowski (1998) - Aug 13, 2007
45 Blue Crush (2002) - Aug 13, 2007
84 Bonnie and Clyde (1967) - Aug 13, 2007
75 The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007
60 Bruce Almighty (2003) - Aug 13, 2007
70 Bubba Ho-Tep (2002) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Zikan. Why not go rank more films, then come back and check it out again?