![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ZoidiaC | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Mar 8, 2010
Location: Slovenia
|

| 93 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Mar 08, 2010 |
| 82 | The Matrix Reloaded (2003) - Mar 08, 2010 |
| 93 | The Usual Suspects (1995) - Mar 08, 2010 |
| 40 | Batman & Robin (1997) - Mar 08, 2010 |
| 93 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Mar 08, 2010 |
| 84 | Walk the Line (2005) - Mar 08, 2010 |
| 91 | Equilibrium (2002) - Mar 08, 2010 |
| 90 | The Ring (2002) - Mar 08, 2010 |
| 92 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Mar 08, 2010 |
| 93 | Cinderella Man (2005) - Mar 08, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |