![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Zok | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Jul 13, 2010
Location: USA
|
| 85 | Blade (1998) - Jul 13, 2010 |
| 95 | The Dark Knight (2008) - Jul 13, 2010 |
| 95 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Jul 13, 2010 |
| 70 | Wanted (2008) - Jul 13, 2010 |
| 75 | Blade II (2002) - Jul 13, 2010 |
| 60 | National Treasure (2004) - Jul 13, 2010 |
| 50 | The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) - Jul 13, 2010 |
| 90 | Clerks (1994) - Jul 13, 2010 |
| 90 | Seven (1995) - Jul 13, 2010 |
| 80 | Armageddon (1998) - Jul 13, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |