![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Zorlax | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Dec 9, 2009
Location: Cambridge, Ontario, Canada
|

| 90 | 12 Monkeys (1995) - Dec 09, 2009 |
| 85 | The Ten (2007) - Dec 09, 2009 |
| 95 | Wet Hot American Summer (2001) - Dec 09, 2009 |
| 95 | The Onion Movie (2008) - Dec 09, 2009 |
| 95 | Orgazmo (1997) - Dec 09, 2009 |
| 90 | Blow (2001) - Dec 09, 2009 |
| 85 | Shaun of the Dead (2004) - Dec 09, 2009 |
| 95 | Koyaanisqatsi (1982) - Dec 09, 2009 |
| 85 | Baraka (1992) - Dec 09, 2009 |
| 60 | Fritz the Cat (1972) - Dec 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |