ZorroDM

zorrodm
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2012
Location: Edmonton, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

25 0% Shrek the Third (2007) - Rated 01 Jan 2012
95 85% Dead Poets Society (1989) - Rated 01 Jan 2012
100 95% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 01 Jan 2012
85 52% Jackie Brown (1997) - Rated 01 Jan 2012
70 18% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 01 Jan 2012
100 95% Jaws (1975) - Rated 01 Jan 2012
95 85% The Terminator (1984) - Rated 01 Jan 2012
92 78% The Incredibles (2004) - Rated 01 Jan 2012
90 71% Inception (2010) - Rated 01 Jan 2012
95 85% Fargo (1996) - Rated 01 Jan 2012