![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Zuleamu | |
![]() |
Movie Buff - 135 Films Ranked
Member Since: Jun 17, 2009
|

| 100 | Dog Day Afternoon (1975) - Aug 06, 2010 |
| 100 | Alien (1979) - Aug 06, 2010 |
| 100 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Aug 06, 2010 |
| 100 | The Godfather (1972) - Jul 20, 2010 |
| 100 | Snatch (2000) - Jul 20, 2010 |
| 100 | Ratatouille (2007) - Jul 20, 2010 |
| 100 | The Bourne Ultimatum (2007) - Jul 20, 2010 |
| 100 | Fight Club (1999) - Jul 20, 2010 |
| 100 | Blood Simple (1984) - Jul 20, 2010 |
| 100 | Back to the Future (1985) - Jul 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |