![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Zulpup | |
![]() |
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Aug 9, 2010
Location: UK
|

| 91 | Crash (1996) - Aug 16, 2010 |
| 86 | Walk the Line (2005) - Aug 16, 2010 |
| 85 | Blade: Trinity (2004) - Aug 16, 2010 |
| 98 | The Dark Knight (2008) - Aug 16, 2010 |
| 70 | Mission: Impossible III (2006) - Aug 16, 2010 |
| 85 | Waterworld (1995) - Aug 16, 2010 |
| 96 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Aug 10, 2010 |
| 40 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 10, 2010 |
| 85 | Phone Booth (2003) - Aug 10, 2010 |
| 65 | Con Air (1997) - Aug 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |