![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
a1z2e3r4 | |
![]() |
Flick Fan - 43 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2010
Location: France
|

| 0 | The Silence of the Lambs (1991) - Jun 07, 2010 |
| 0 | A Clockwork Orange (1971) - Jun 07, 2010 |
| 85 | The Fifth Element (1997) - Jun 07, 2010 |
| 85 | Catch Me If You Can (2002) - Jun 07, 2010 |
| 60 | War of the Worlds (2005) - Jun 07, 2010 |
| 70 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Jun 07, 2010 |
| 80 | Independence Day (1996) - Jun 07, 2010 |
| 85 | Men in Black (1997) - Jun 07, 2010 |
| 80 | The Truman Show (1998) - Jun 07, 2010 |
| 85 | Back to the Future (1985) - Jun 07, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |