![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
a martin | |
![]() |
Movie Buff - 162 Films Ranked
Member Since: Jun 23, 2009
Location: alicante, Spain
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | Vertigo (1958) - Jun 23, 2009 |
| 70 | Call Northside 777 (1948) - Jun 23, 2009 |
| 60 | The Pelican Brief (1993) - Jun 23, 2009 |
| 70 | Schindler's List (1993) - Jun 23, 2009 |
| 66 | The War of the Worlds (1953) - Jun 23, 2009 |
| 12 | Cocoon (1985) - Jun 23, 2009 |
| 60 | Scent of a Woman (1992) - Jun 23, 2009 |
| 60 | Now, Voyager (1942) - Jun 23, 2009 |
| 70 | The Name of the Rose (1986) - Jun 23, 2009 |
| 77 | Ben-Hur (1959) - Jun 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |