![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aacspangler | |
![]() |
Movie Buff - 450 Films Ranked
Member Since: Aug 15, 2010
Location: VA, USA
|

| 98 | Up (2009) - Aug 16, 2010 |
| 79 | Public Enemies (2009) - Aug 16, 2010 |
| 98 | The Shawshank Redemption (1994) - Aug 16, 2010 |
| 84 | There Will Be Blood (2007) - Aug 16, 2010 |
| 50 | Confessions of a Shopaholic (2009) - Aug 16, 2010 |
| 95 | Inglourious Basterds (2009) - Aug 16, 2010 |
| 75 | Alice in Wonderland (2010) - Aug 16, 2010 |
| 81 | Invictus (2009) - Aug 16, 2010 |
| 67 | 2012 (2009) - Aug 16, 2010 |
| 90 | Planes, Trains and Automobiles (1987) - Aug 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |