Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum 1000 rankings
the Blog Two New Genres: History ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
aadi
Movie Buff - 118 Films Ranked
Member Since: Dec 28, 2009
Location: Canada
Recent Rankings
80 T7 Atonement (2007) - Jun 28, 2010
69 T4 Avatar (2009) - Jun 28, 2010
70 T5 Knocked Up (2007) - Jun 28, 2010
80 T7 Up (2009) - Jun 28, 2010
75 T6 Shutter Island (2010) - Jun 28, 2010
81 T7 Lost in Translation (2003) - Jun 28, 2010
81 T7 Up in the Air (2009) - Jun 28, 2010
82 T8 Gattaca (1997) - Jun 28, 2010
86 T9 Million Dollar Baby (2004) - Jun 28, 2010
85 T8 Training Day (2001) - Jun 28, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with aadi. Why not go rank more films, then come back and check it out again?