Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
aakashdave11
Movie Buff - 460 Films Ranked
Member Since: Nov 20, 2009
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
77 The Trip (2010) - Feb 04, 2012
74 J. Edgar (2011) - Feb 04, 2012
79 The Descendants (2011) - Feb 04, 2012
85 50/50 (2011) - Jan 30, 2012
Mini-Review: only once in a while does a movies comes out way different than you thought it to be and touches a part of your soul.This is definitely one of them.
85 3 Idiots (2009) - Jan 30, 2012
85 Soul Surfer (2011) - Jan 27, 2012
88 The Devil's Double (2011) - Jan 27, 2012
81 The Conspirator (2011) - Jan 27, 2012
65 Mr. Popper's Penguins (2011) - Jan 27, 2012
79 Cedar Rapids (2011) - Jan 27, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with aakashdave11. Why not go rank more films, then come back and check it out again?