![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aanund | |
![]() |
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: Norway
|

| 80 | 28 Weeks Later... (2007) - Feb 20, 2010 |
| 90 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Feb 20, 2010 |
| 90 | Underworld (2003) - Feb 20, 2010 |
| 75 | Hancock (2008) - Feb 20, 2010 |
| 90 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Feb 20, 2010 |
| 25 | Jackass: Number Two (2006) - Feb 20, 2010 |
| 75 | First Blood (1982) - Feb 20, 2010 |
| 75 | The Patriot (2000) - Feb 20, 2010 |
| 90 | Battle Royale (2000) - Feb 20, 2010 |
| 80 | Red Dragon (2002) - Feb 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |