![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aaraujos | |
![]() |
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: Jun 11, 2011
Location: Brazil
|

| 100 | Pretty Woman (1990) - Jun 12, 2011 |
| 0 | Big Momma's House (2000) - Jun 11, 2011 |
| 0 | Little Man (2006) - Jun 11, 2011 |
| 100 | Stranger Than Fiction (2000) - Jun 11, 2011 |
| 100 | The Strangers (2008) - Jun 11, 2011 |
| 100 | Mixed Nuts (1994) - Jun 11, 2011 |
| 100 | A Serious Man (2009) - Jun 11, 2011 |
| 90 | Rushmore (1998) - Jun 11, 2011 |
| 15 | The Golden Compass (2007) - Jun 11, 2011 |
| 0 | Gladiator (2000) - Jun 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |