Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
aaron
Movie Buff - 180 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2009
Location: Sydney, NSW Australia, Australia
Bio: Web designer, surfer.
Recent Rankings
90 Memento (2001) - Oct 03, 2009
100 American History X (1998) - Oct 03, 2009
90 Alien (1979) - Oct 03, 2009
100 Napoleon Dynamite (2004) - Oct 03, 2009
100 300 (2007) - Oct 03, 2009
100 Man on the Moon (1999) - Oct 03, 2009
100 Forrest Gump (1994) - Oct 03, 2009
100 Lost Boys: The Tribe (2008) - Oct 03, 2009
100 Thank You for Smoking (2006) - Oct 03, 2009
85 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Oct 03, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with aaron. Why not go rank more films, then come back and check it out again?