![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aaronetc | |
![]() |
Movie Buff - 265 Films Ranked
Member Since: Aug 3, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Total Recall (1990) - Aug 03, 2007 |
| 10 | Fried Green Tomatoes (1991) - Aug 03, 2007 |
| 80 | Bulworth (1998) - Aug 03, 2007 |
| 60 | As Good As It Gets (1997) - Aug 03, 2007 |
| 40 | Jersey Girl (2004) - Aug 03, 2007 |
| 65 | Pitch Black (2000) - Aug 03, 2007 |
| 70 | U Turn (1997) - Aug 03, 2007 |
| 30 | Forrest Gump (1994) - Aug 03, 2007 |
| 70 | Identity (2003) - Aug 03, 2007 |
| 10 | Hackers (1995) - Aug 03, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |