Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
abadcav
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Mar 1, 2011
Location: Belfast, Antrim, UK
Recent Rankings
90 Enemy of the State (1998) - Mar 09, 2011
90 Law Abiding Citizen (2009) - Mar 09, 2011
100 The Talented Mr. Ripley (1999) - Mar 09, 2011
90 Spider-Man 3 (2007) - Mar 09, 2011
100 Gladiator (2000) - Mar 09, 2011
100 The Usual Suspects (1995) - Mar 09, 2011
80 The Patriot (2000) - Mar 09, 2011
90 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Mar 09, 2011
100 Casino (1995) - Mar 09, 2011
98 American History X (1998) - Mar 09, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with abadcav. Why not go rank more films, then come back and check it out again?