![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
abatistas | |
![]() |
Movie Buff - 132 Films Ranked
Member Since: Sep 6, 2006
Location: Brazil
|

| 80 | Inglourious Basterds (2009) - Oct 12, 2009 |
| 80 | Deep Impact (1998) - Oct 12, 2009 |
| 80 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Jun 15, 2009 |
| 80 | The Adventures of Baron Munchausen (1988) - Jun 15, 2009 |
| 60 | Jumper (2008) - Jun 15, 2009 |
| 100 | Singin' in the Rain (1952) - Apr 14, 2009 |
| 100 | Steamboat Bill, Jr. (1928) - Apr 14, 2009 |
| 80 | The Great Mouse Detective (1986) - Apr 08, 2009 |
| 80 | Jurassic Park III (2001) - Mar 28, 2009 |
| 80 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Mar 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |