![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
abbas | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Apr 12, 2009
Location: USA
|

| 5 | Watchmen (2009) - Apr 13, 2009 |
| 90 | Slumdog Millionaire (2008) - Apr 13, 2009 |
| 85 | The Thomas Crown Affair (1999) - Apr 12, 2009 |
| 88 | Snatch (2000) - Apr 12, 2009 |
| 82 | X-Men (2000) - Apr 12, 2009 |
| 92 | 12 Angry Men (1997) - Apr 12, 2009 |
| 88 | Catch Me If You Can (2002) - Apr 12, 2009 |
| 85 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Apr 12, 2009 |
| 85 | Gattaca (1997) - Apr 12, 2009 |
| 85 | Good Will Hunting (1997) - Apr 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |