![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
abbie strick | |
![]() |
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Oct 23, 2008
Location: USA
|
|
Bio: punk/ rocker/ chilled/ hot topic/ happy/
| |

| 90 | The Mask (1994) - Nov 05, 2008 |
| 86 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Nov 05, 2008 |
| 85 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Nov 05, 2008 |
| 87 | Liar Liar (1997) - Nov 05, 2008 |
| 87 | Bruce Almighty (2003) - Nov 05, 2008 |
| 95 | Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Nov 05, 2008 |
| 75 | Fun with Dick and Jane (2005) - Nov 05, 2008 |
| 88 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Nov 05, 2008 |
| 89 | Rush Hour (1998) - Nov 05, 2008 |
| 76 | Rush Hour 2 (2001) - Nov 05, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |