![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
abc987 | |
![]() |
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Colombia
|

| 65 | Lost in Translation (2003) - Aug 19, 2009 |
| 65 | Malcolm X (1992) - Aug 19, 2009 |
| 80 | A Clockwork Orange (1971) - Aug 19, 2009 |
| 60 | Amores Perros (2000) - Aug 19, 2009 |
| 65 | Little Miss Sunshine (2006) - Aug 19, 2009 |
| 0 | High School Musical (2006) - Aug 19, 2009 |
| 70 | Michael Clayton (2007) - Aug 19, 2009 |
| 70 | Atonement (2007) - Aug 19, 2009 |
| 40 | Training Day (2001) - Aug 19, 2009 |
| 55 | The Departed (2006) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |